Myostatin GDF-8 Bio Peptit HGH, Peptitler Takviyeler Vücut Geliştirme Laboratuardan Flakon Başına 1mg

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shanghai
Sertifika: GMP,HSE,ISO,9001,USP,BP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10vial
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plastik Flakon
Teslim süresi: 5-8
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Bitcoin, Banka Havalesi
Yetenek temini: 100000 / şişe / ay

Detay Bilgi

Saflık: 98 % Sınıf standart: Tıp Sınıf
Diğer İsimler: Peptit Görünüm: Beyaz toz
Kullanım: Besin takviyesi. vücut geliştirme sınıf: Phamaceutical Derecesi
Belirtimi: 2mg Depolama: 2 ila 8 ° C
Uygulama: Kas büyüme hormonu
Vurgulamak:

hgh releasing peptides

,

hgh human growth hormones

Ürün Açıklaması

Ürün adı: Myostatin GDF-8
Saflık: 85%
Özellikleri: 1 mg / flakon
Görünüm: beyaz toz
Sertifika: GMP
Depolama: kuru serin yer
Sınıf: Tıp Grad

Ürün Açıklaması
miyostatin
Miyostatin (büyüme farklılaşma faktörü 8 olarak da bilinir, GDF-8 kısaltılır), miyokitler tarafından üretilen ve salınan bir protein olup, miyojenezi inhibe etmek için kas hücrelerinin otokrin fonksiyonu üzerinde etkili olan bir proteindir: kas hücresi büyümesi ve farklılaşması. İnsanlarda MSTN geni tarafından kodlanır. Myostatin, TGF beta protein ailesinin bir üyesi olan salgılanan bir büyüme farklılaşma faktörüdür.
Miyostatin içermeyen veya miyostatinin aktivitesini bloke eden maddelerle tedavi edilen hayvanlarda kas kütlesi önemli ölçüde daha fazladır. Ayrıca, miyostatin geninin her iki kopyasında mutasyonları olan bireylerde kas kütlesi belirgin olarak daha fazladır ve normalden daha güçlüdür. Miyostatinin aktivitesini bloke etmek, kas distrofisi gibi kas kaybı hastalıklarının tedavisinde terapötik uygulamaya sahip olabilir.Keşif ve sıralama
Myostatini şifreleyen gen, 1997'de, genden yoksun mutant farelerin bir türünü üreten genetikçiler Se-Jin Lee ve Alexandra McPherron tarafından keşfedildi. Bu myostatin "nakavt" fareler normal farelerin yaklaşık iki katı kadar kaslara sahiptir. Bu farelere daha sonra "güçlü fareler" adı verildi.
Doğal olarak meydana gelen miyostatin eksiklikleri, sığırlarda Ravi Kambadur, kamçı ve insanlar tarafından tespit edilmiştir; Her durumda sonuç, kas kütlesinde çarpıcı bir artış olur. Texel koyunu içindeki myostatin geninin 3 'UTR'sindeki bir mutasyon, miR-1 ve miR-206 mikroRNA'ları için hedef bölgeler yaratır. Bu, bu koyun cinsinin kas fenotipine neden olabilir.

Etki yapısı ve mekanizması
İnsan myostatini, her biri 109 (NCBI veri tabanı, insan myostatinin 375 kalıntı uzunluğunda olduğunu iddia eder) amino asit kalıntılarından oluşan iki özdeş alt birimden oluşur. Toplam moleküler ağırlığı 25.0 kDa'dır. Protein bir proteaz, molekülün NH2-terminalini veya molekülün "pro-domain" kısmını parçalayana kadar aktif değildir ve aktif COOH-terminal dimerini sağlar. Miyostatin, aktivin tip II reseptörüne bağlanır, bu da koreceptör Alk-3 veya Alk-4'ün alınmasına neden olur. Bu düzeltici daha sonra, SMAD ailesindeki transkripsiyon faktörlerinin aktivasyonunu içeren SMAD2 ve SMAD3'ü içeren kasta bir hücre sinyal kaskadı başlatır. {{|}} Bu faktörler daha sonra myostatine özgü gen regülasyonunu indükler. Myoblastlara uygulandığında, myostatin olgun kas liflerine farklılaşmasını engeller.
Miyostatin ayrıca, kısmen protein sentezinin aktivasyonu yoluyla kas hipertrofisine neden olmak için yeterli olan bir kinaz olan Akt'ı da inhibe eder. Bununla birlikte, Akt, miyostatin inhibisyonunun aracılık ettiği gözlenen kas hiperrofik etkilerinin hepsinden sorumlu değildir [8] Bu nedenle miyostatin, kas farklılaşmasını inhibe ederek ve Akt kaynaklı protein sentezini inhibe ederek iki şekilde etki eder.Klinik önemi
Mutasyonlar
Myostatin varyantlarındaki mutasyonları tespit etmek için bir teknik geliştirilmiştir. Fonksiyonel miyostatin üretimini azaltan mutasyonlar, kas dokusunun büyümesine neden olur. Miyostatin ile ilişkili kas hipertrofisinin otozomal dominant kalıtım eksikliği vardır. Her bir hücrede (homozigotlar) MSTN geninin her iki kopyasında mutasyonu olan kişilerde kas kütlesi ve gücü önemli ölçüde artmıştır. Her hücrede MSTN geninin bir kopyasında mutasyonu olan insanlar (heterozigotlar) kas kütlesini arttırmış, fakat daha düşük bir dereceye kadar.

2004 yılında, bir Alman çocuğa miyostatin üreten genin her iki kopyasında mutasyon teşhisi kondu ve onu akranlarından önemli ölçüde daha güçlü hale getirdi. Annesinde genin bir kopyasında bir mutasyon var. 2005 doğumlu bir Amerikalı çocuğa klinik olarak benzer bir durum teşhisi konuldu, ancak biraz farklı bir nedeni vardı: vücudu normal seviyede fonksiyonel miyostatin üretir; ancak, yaşından büyük bir çoğundan daha güçlü ve daha kaslı olduğu için, myostatin reseptörlerinde bir kusurun kas hücrelerinin normal olarak myostatine yanıt vermesini önlediğine inanılmaktadır. Televizyon şovunda dünyanın en güçlü yürümeye başlayan çocuğu oldu.

Terapötik potansiyel
Myostatin ve myostatin geni hakkında daha fazla araştırma, kas distrofisi için tedavilere yol açabilir. Buradaki fikir, myostatini bloke eden maddeleri tanıtmaktır. Myostatine özgü bir monoklonal antikor, farelerde ve maymunlarda kas kütlesini arttırır.

Normal farelerin, normalde hücrelere bağlanan ve miyostatine bağlanan bir molekül olan çözünür aktivin tip IIB reseptörü ile iki haftalık bir tedavisi, önemli ölçüde artmış kas kütlesine (% 60'a kadar) yol açar. [33] Miyostatinin çözünür aktivin reseptörüne bağlanmasının, hücreye bağlı reseptörlerle etkileşmesini engellediği düşünülmektedir.

Kas kök hücrelerinin tükenmesinin hastalığı daha da kötüleştirebileceği için, uzun süreli kas distrofisinin myostatin inhibitörleri ile tedavisinin faydalı olup olmadığı net değildir. 2012 itibariyle, insanlar için miyostatini inhibe eden ilaçlar piyasada bulunmamaktadır. İlaç şirketi Wyeth tarafından geliştirilmekte olan myostatin, stamulumab'ı nötralize etmek için genetik olarak tasarlanmış bir antikor artık geliştirilme aşamasında değildir. Ellerini bu tür ilaçlara sokmaya istekli bazı sporcular, sahte "myostatin blokerlerinin" satıldığı internete girerler.

Kreatin takviyesi ile miyostatin seviyeleri etkili bir şekilde azalır.


Çin'deki peptidler için manufavtureriz. Kaliteyi kontrol etmek için profesyonel GmpLab'a sahibiz.


Peptit Listesi


Ürün adı

Saflık

Şartname

Dynorphin A (1-13) Asetat

% 95 dak

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

GHRP-2

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kiti

GHRP-6

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kiti
DAC olmadan CJC-1295 (CJC-1293)
% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

CJC-1295 (DAC)

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

Sermorelin Asetat

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

Enfuvirtid Asetat (T-20)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

PT-141

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Heksarelin

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

MT-II (Melanotan II)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Sermorelin Aceta

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kiti

Ipamorealin

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

TB-500 (Thymosin β4 Asetat)

% 98 min

2 mg / şişe, 5 mg / şişe, 10 mg / şişe, 10 şişe / kit


Firmamız Steriods ve Peptitler konusunda uzmanım. (Dev Fabrika ve Laboratuvarlar)
Ve Hedef Müşterilerimiz, Laboratuarlar ve Araştırma Projeleri ve hatta bazı Vücut Geliştiriciler ve bazı Ticaret şirketleridir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz