GMP İlaç Derecesi ile% 99 Yüksek Saflıkta Biyo Peptit HGH Yağ Yakma GHRP-2

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP
Model numarası: API
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 g veya 10 şişe
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plastik, kabarcık, gümüş kağıt, 1kg / bag, 100 g / torba
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Banka Havalesi, Bitcoin
Yetenek temini: Ayda 100kg

Detay Bilgi

Saflık: > %98 Formu: Toz
renk: Beyaz İşlevi: kas büyümesi
Adı: GHRP-2 Renk: Beyaz toz
CA'LARI: 87616-84-0
Vurgulamak:

hgh human growth hormones

,

performance enhancing peptides

Ürün Açıklaması

GMP ile Kas Büyümesi İçin F-bio Peptit Yağ Yakma GHRP-2% 99 Saflık
 
Ürün Açıklaması
Alias: GHRP-2 Acetate; Takma ad: GHRP-2 Asetat; (DES-ALA3)--RELEASING PEPTIDE-2 (DES-ALA3) - ÇÖZÜLEN PEPTİT-2
CAS: 158861-67-7
MF: C45H55N9O6
MW: 818.0
Saflık (HPLC):% 98.0 dk.
Görünüm: beyaz toz
Kütle Dengesi:% 95.0 ~ 105.0
Sınıf: Farmasötik Sınıf
Depolama: Kapalı, 2 ~ 8ºC'nin altında koruma
Usage : GHRP - 2 is a true human GH secretagogue, which help to promote lean body mass and reduce adiposity (fat). Kullanım: GHRP - 2, yağsız vücut kütlesini teşvik etmeye ve yağlanmayı (yağ) azaltmaya yardımcı olan gerçek bir insan GH sekreteri. GHRP - 2 also has a protective effect on the liver and an anti-inflammatory effect. GHRP - 2 ayrıca karaciğer üzerinde koruyucu bir etkiye ve antienflamatuar bir etkiye sahiptir.

 
Uygulamalar:
The half-life of GHRP-2 is quite short, though, with its peak occurring around 15 minutes after its administration or an hour later at the latest. GHRP-2'nin yarı ömrü oldukça kısadır, ancak zirvesi uygulamadan yaklaşık 15 dakika sonra veya en geç bir saat sonra ortaya çıkar. Ideally, this therapy should be administered periodically everyday. İdeal olarak, bu tedavi her gün periyodik olarak uygulanmalıdır.
Similar to GHRP-6, GHRP-2 is its commercially synthesized form that can stimulate the growth horme secretion much better and stimulate the PRL, cortisol and ACTH levels a little better. GHRP-6'ya benzer şekilde, GHRP-2, büyüme hormonu salgılanmasını daha iyi uyarabilen ve PRL, kortizol ve ACTH seviyelerini biraz daha iyi uyarabilen ticari olarak sentezlenmiş formudur. For ghrelin, on the other hand, it functions like a synthetic agonist that can connect with the secretagogue receptor of the growth hormo. Grelin için, diğer taraftan, büyüme hormonunun sekretagog reseptörü ile bağlanabilen sentetik bir agonist gibi işlev görür. GHRP-2 can also increase the levels of calcium ion influx and, in turn, release even more growth hormes. GHRP-2 ayrıca kalsiyum iyon akışını artırabilir ve daha fazla büyüme hormonu salabilir.


Aside from that, some research has already been done proving how similar it is with the effectiveness of GRF, as well. Bunun yanı sıra, GRF'nin etkinliği ile ne kadar benzer olduğunu kanıtlayan bazı araştırmalar zaten yapıldı. As a matter of fact, it has proven to be much more potent compared to any other GH-6 releasing secretors known in the past, including GHRP-1 and GHRP-2. Nitekim, geçmişte bilinen GHRP-1 ve GHRP-2 de dahil olmak üzere diğer GH-6 salım salgılayıcılarına kıyasla çok daha güçlü olduğu kanıtlanmıştır. Because of this, this hormo is often used as a treatment for catabolic deficiencies and states nowadays. Bu nedenle, bu hormon genellikle günümüzde katabolik eksikliklerin ve durumların tedavisi için kullanılmaktadır.


GHRP-2 basically acts exactly like ghrelin. GHRP-2 temel olarak tam olarak grelin gibi davranır. It can induce food consumption just like ghrelin and stimulate GH secretion, too. Ghrelin gibi gıda tüketimini indükleyebilir ve GH salgılanmasını da teşvik edebilir. When infused, GHRP-2 makes the GH levels in the body increase a lot and it can induce cell cAMP secretion the way that GRF tends to, as well. İnfüze edildiğinde, GHRP-2 vücuttaki GH seviyelerini çok arttırır ve hücre cAMP salgısını GRF'nin eğilimi gibi indükleyebilir.
Aside from that, the supplements of GHRP-2 are known to be anti-inflammatory. Bunun yanı sıra, GHRP-2 takviyelerinin anti-enflamatuar olduğu bilinmektedir. However, its results tend to differ between research test subjects, depending on how each subject's pituitary somatotrophs choose to respond based on the different receptor subtypes of GHRP. Bununla birlikte, sonuçları, her bir hastanın hipofiz somatotroflarının GHRP'nin farklı reseptör alt tiplerine dayanarak nasıl tepki vermeyi seçtiğine bağlı olarak araştırma testi süjeleri arasında farklılık gösterme eğilimindedir.

 
GMP İlaç Derecesi ile% 99 Yüksek Saflıkta Biyo Peptit HGH Yağ Yakma GHRP-2 0
 
Bizim avantajlarımız:
1. Kalite:
Firmamız profesyonel bir üretim hormonu ara yıllardır, ürünlerimiz Almanya ihraç var, İspanya, İNGILTERE, ABD, avustralya, orta Doğu, ve böylece diğer ülke, ve biz müşterilerimizden çok iyi geribildirim var, sen bize güven.
Ve biz fabrikada, yani bizim için hiçbir kalite kontrol kalite.
2. ödeme yöntemi: Western Union, tt.
3. Hizmet: tüm müşterilerine satış sonrası servis ile en iyi hizmeti.
4. Teslimat:
Sample Order :Package will be shipped with 3days after payment. Örnek Sipariş: paket ödeme sonra 3 gün ile sevk edilecektir. We can send it via UP, EMS, HK Air Post, DHL or othermethod. UP, EMS, HK Air Post, DHL veya othermethod ile gönderebiliriz. We have a professional and stable logistics, and we can deliver the package smoothly around 3 to 5 days. Profesyonel ve istikrarlı bir lojistiğimiz var ve paketi 3 ila 5 gün arasında sorunsuz bir şekilde teslim edebiliriz.

 
 
Peptit kategorileri:
 

Farmasötik peptit
ad CAS Numarası. Saflık
GHRP-2 Asetat 158861-67-7 % 98
GHRP-6 Asetat 87616-84-0 % 98
Melanotan II Asetat 121062-08-6 % 98
Gonadorelin Asetat 34973-08-5 % 98
Leuprorelin Asetat 53714-56-0 % 98
Thymosin B4 Asetat 77591-33-4 % 98
Triptorelin Asetat 57773-63-4 % 98
Eptifibatid Asetat 148031-34-9 % 98
Somon Kalsitonin Asetat 47931-85-1 % 98
 

 
Sürecimiz:
Kalite kontrol süreci
1) Satın Alma
Kapsamlı pazar araştırması, hammadde ve performans fiyatını anlamak.Tamamen kaynağını tam olarak anlamak ve hammadde tedarikinin kalitesini tamamen garanti etmek.
2) Muayene
Dört adım: örnekleme, numune ön işleme, ölçme ve veri işleme.
3) Üreten
a) Her operatör, ürünlerin kendi kendini denetlemesini ve ilgili denetim kayıtlarını yapmalıdır.
b) Full-time inspectors through check the operator self-inspection, and review and sign in the corresponding record. b) Operatörün kendi kendini denetlemesini kontrol ederek tam zamanlı denetçiler ve ilgili kaydı gözden geçirin ve oturum açın. Full-time inspection is responsible for inspection of finished product, and make the finished product incoming inspection records. Tam zamanlı denetim, bitmiş ürünün denetiminden sorumludur ve bitmiş ürünün gelen denetim kayıtlarını yapmaktan sorumludur.
4) satmadan önce
Test sonucu satış öncesi sağlanabilir.
Test sonuçlarından memnun değilseniz, üçüncü taraf tespit kurumuna izin verilir.

 
 
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz