Ipamorelin Bio Peptid HGH, Sentetik Büyüme Hormonu 711.863 MW Liyofilize Toz

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shanghai
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP, ISO 9001, USP
Model numarası: 2mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Flakon
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 2mg / şişe 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 2 ~ 7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10000 şişe

Detay Bilgi

Saflık: 98 % Ürün adı:
Kullanım: vücut geliştirme Görünüm: Beyaz Lyophilized toz
Uygulama: vücut geliştirme Depolama: 2-8° C
Örnek: KULLANILABİLİR
Vurgulamak:

hgh human growth hormones

,

performance enhancing peptides

Ürün Açıklaması

 

F-bio Ipamorelin Beyaz Liyofilize Toz

 

bilgi

 


Ürün adı:

Ipamorelin

Eş anlamlı:

IpoMarelin; IpaMorelin Asetat; Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2

CAS:

170851-70-4

MF:

C38H49N9O5

MW:

711,863

EINECS:
 

Ürün kategorileri:

Peptidler

Mol Dosyası:

170851-70-4.mol

 

Ipamorelin is a penta-peptide hormone (Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2), a hormone secretagogue and a small molecule ghrelin mimetic developed by Novo Nordisk. Ipamorelin bir penta-peptit hormonudur (Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2), bir hormon sekretagogu ve Novo Nordisk tarafından geliştirilen küçük bir molekül ghrelin mimetiği. Ipamorelin belongs to the most recent generation of GHRPs and causes significant release of hormone. Ipamorelin en yeni nesil GHRP'lere aittir ve önemli miktarda hormon salınmasına neden olur. Similar to GHRP-6 and GHRP-2, it suppresses somatostatin and increases the stimulation and release of Hormone (GH) from the anterior pituitary. GHRP-6 ve GHRP-2'ye benzer şekilde, somatostatini baskılar ve ön hipofizden Hormonun (GH) uyarılmasını ve salınmasını arttırır. Currently, there are few clinical trials involving Ipamorelin, which were first being studied in the 90s. Şu anda, ilk olarak 90'lı yıllarda incelenen Ipamorelin ile ilgili az sayıda klinik çalışma vardır. Somatotropes are the cells that are responsible for producing and releaseing GH. Somatotroplar GH üretmek ve serbest bırakmaktan sorumlu hücrelerdir.


Ipamorelin Hormon Salınan Peptit Karşılaştırması

Ipamorelin is a 3rd generation GHRP behind GHRP-6 and GHRP-2. Ipamorelin, GHRP-6 ve GHRP-2'nin arkasında 3. nesil bir GHRP'dir. Ipamorelin has very similar characteristics of GHRP-2: does not have ghrelin's lipogenic properties and does not promote hunger. Ipamorelin GHRP-2'nin çok benzer özelliklerine sahiptir: grelin lipojenik özelliklere sahip değildir ve açlığı teşvik etmez. Ipamorelin acts synergistically when applied during a Hormone Releasing Hormone (GHRH) pulse or when it is administered along with a GHRH or an analog such as Sermorelin or Modified GRF 1-29 (growth releasing factor, aminos 1-29). Ipamorelin, Hormon Salgılatıcı Hormon (GHRH) atımı sırasında uygulandığında veya bir GHRH veya Sermorelin veya Modifiye GRF 1-29 gibi bir analogla (büyüme bırakma faktörü, amino 1-29) birlikte uygulandığında sinerjik olarak etki eder. The synergy comes both due to the suppression of somatostatin and the fact that ipamorelin increases GH release per-somatotrope, while GHRH increases the number of somatotropes releasing GH. Sinerji hem somatostatinin baskılanması hem de ipamorelinin somatotrop başına GH salınımını arttırması, GHRH GH'yi serbest bırakan somatotropların sayısını arttırması nedeniyle gelir. On the other hand, Ipamorelin is similar to GHRP-6 because they both release GH at a very similar strength minus the side effects that of GHRP-6. Öte yandan, Ipamorelin GHRP-6'ya benzer, çünkü her ikisi de GH'yi çok benzer bir güçte, GHRP-6'nın yan etkilerinden eksi olarak serbest bırakır. Both GHRP-6 and GHRP-2 cause a release and an increase in cortisol and prolactin levels, however Ipamorelin only selectively releases GH at any dose. Hem GHRP-6 hem de GHRP-2, salınım ve kortizol ve prolaktin seviyelerinde artışa neden olur, ancak Ipamorelin GH'yi herhangi bir dozda sadece seçici olarak serbest bırakır. Ipamorelin shares similar functionality to Hexarelin and compared to other peptides, it is a much more stable form of ghrelin and has longer half-life periods of at least two hours long and causes secondary effect by making neurons to become excited. Ipamorelin, Hexarelin ile benzer bir işlevselliğe sahiptir ve diğer peptitlere kıyasla, çok daha kararlı bir ghrelin formudur ve en az iki saat uzunluğunda daha uzun yarılanma sürelerine sahiptir ve nöronları heyecanlandırarak ikincil etkiye neden olur.

Ipamorelin İle İlgili Çalışmalar

Ipamorelin has been shown to be both highly potent and very selective in vivo and vitro situations, and has also demonstrated good safety and tolerability in human clinical studies. Ipamorelinin in vivo ve vitro durumlarda hem çok güçlü hem de çok seçici olduğu gösterilmiştir ve ayrıca insan klinik çalışmalarında iyi güvenlik ve tolere edilebilirlik göstermiştir. Research has shown that Ipamorelin is hormone specific which means that the pituitary hormones such as cortisol are unaffected. Araştırmalar, Ipamorelin'in hormona özgü olduğunu, bu da kortizol gibi hipofiz hormonlarının etkilenmediği anlamına geldiğini göstermiştir. In one study, it was found that young female adult rats had increased bone mass due to 12 weeks of treatment with ipamorelin. Bir çalışmada, genç dişi yetişkin sıçanların ipamorelin ile 12 haftalık tedavi nedeniyle kemik kütlesinde artış olduğu bulunmuştur. This peptide compared to other Hormone Releasing Peptides ensures the benefits without having to deal with possible negative side effects. Bu peptit, diğer Hormon Salınımlı Peptitler ile karşılaştırıldığında, olası olumsuz yan etkilerle uğraşmadan faydalar sağlar.

 

Ipamorelin Bio Peptid HGH, Sentetik Büyüme Hormonu 711.863 MW Liyofilize Toz 0

 

 

 

----------ek bilgi ------------
Marka: Filtre
Paket: plastik Tüp
Menşe Yeri: Çin
Sertifika: GMP
Liman: Şangay, Guangzhou, Shenzhen, HongKong


-----------Teslimat Bilgisi -------------
Ambalaj: plastik Tüp / flakon veya isteğiniz gibi
Ödeme: T / T, Western Union
Liman: Şangay, Shenzhen, Gunagzhou Hongkong
Sevkiyat yöntemi: EMS, TNT, DHL, FeDex, UPS, vb
Zaman önde: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Teslim süresi: güvenli ve zamanında, ödeme sonra yaklaşık 3 gün.


----------Rekabetçi Avantajlarımız -----------
1. Zengin deneyim.
Firmamız çin'de profesyonel bir üretim lider fabrika ilaç alanında uzun yıllar
2. Üstün kalite, saflık ve elverişli.
Firmamız ilaç alanında Çin'de profesyonel bir lider üreticisidir. Kaliteli gizli başarımız biridir.
3. Güvenli ve hızlı teslimat.
Hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat yapabilmemiz için GOLDEN FORWARDER ve UK Warehouse'a sahibiz.
4. Package: profesyonel malzemeler ile Profesyonel ambalaj.
5. Rekabetçi Fiyatlar: yüksek qulity ile Düşük fiyat.

 

Bizim Laboratuar kaynağı dört hizmet:
1. Petides: Peptitlerin hepsi Labs'tır. İhtiyacınız ne olursa olsun laboratuvarda sentez yapabiliriz.
2. Steriods Ham Toz: Patronumuz memleketi içinde sadece% 99 Saflık ile Steriods Ham Toz Facotry var. Burada ucuz şeyler yok.
3. Steriods Oil and Tablets:we have but only sell in Bulk Order or sell together with our Peptides.Not sell seperately. 3. Steriods Yağ ve Tabletler: biz var ama sadece Toplu Sipariş satmak veya Peptitler ile birlikte satmak. Ayrı satmak değil. (Mostly are for our Regular Clients only.For Chinese Policies.) (Çoğunlukla sadece düzenli müşterilerimiz içindir. Çin politikaları için.)
4. Ismarlama Hizmet: bizim Fabrika gerekiyorsa sizin için kendi Markalar yapmak, biz zaman başına Miktar Gereksinimleri var.
Ipamorelin Bio Peptid HGH, Sentetik Büyüme Hormonu 711.863 MW Liyofilize Toz 1

Buna ihtiyacınız varsa veya bu tür ürünlere ilgi duyuyorsanız, doğrudan benimle iletişime geçmekte özgürsünüz, ürünlerin detayları hakkında daha fazla konuşabiliriz.
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz