GHRP-6 HGH Peptidler Vücut Geliştirme Sağlıklı Kaslı Kaslar Için Güvenli vücut geliştirmeci için Yağ yakma

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: shanghai
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP,COA,ISO9001
Model numarası: 87616-84-0
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 şişe / 1 kutu
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: çıplak flakon, marka paketi veya ısmarlama
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 100000vials / ay

Detay Bilgi

Min sipariş miktarı: 10 şişe / 1 kutu Ambalaj bilgileri: 5mg / şişe, 10 şişe / kutu
Saflık: % 99.8 Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay Yetenek temini: 100000vials / ay
Görünüm: Beyaz toz Örneklem: Bedava
renk: Beyaz sınıf: Tıp Derecesi
ad: GHRP-6
Vurgulamak:

hgh releasing peptides

,

hgh human growth hormones

Ürün Açıklaması

Yalın Kaslar İçin İnsan Büyümesini Serbest Bırakan Hormon Peptid Ghrp6 CAS: 87616-84-0 Beyaz Toz

Ürün adı: GHRP-6
CAS NO .: 87616-84-0
Moleküler Formül: C46H56N12O6
Molekül ağırlığı: 873.01
Molar Kütle: 873.014
Peptit saflığı:>% 98.0
Görünüş: Beyaz liyofilize toz
İlgili madde: Toplam Safsızlıklar (%) ≤% 2.0
Asetat içeriği: ≤% 15.0
Bakteriyel Endotoksinler: ≤5 IU / mg
Sulandırma: GHRP-6'yı sulandırmak için en iyi uygulama yönergelerini takip etmek için, steril, bakteriyostatik, damıtılmış suda, gerekirse hafif sonikasyon ile sulandırın.
Storage of GHRP-6: Lyophilized GHRP-6 although stable at room temperature for 3 weeks, should be stored desiccated below -20°C.Upon reconstitution GHRP-6 should be stored at 2-8°C between 2-7 days and for future use below -20°C.For long term storage it is recommended to add a carrier protein (0.1% HSA or BSA). GHRP-6'nın saklanması: Liyofilize GHRP-6, oda sıcaklığında 3 hafta boyunca stabil olmasına rağmen, -20 ° C'nin altında kurutularak saklanmalıdır. Sulandırma üzerine GHRP-6 2-8 ° C'de 2-7 gün arasında saklanmalıdır. Gelecekte -20 ° C'nin altında kullanım. Uzun süreli saklama için bir taşıyıcı protein (% 0.1 HSA veya BSA) ilave edilmesi önerilir. Avoid multiple freeze-thaw cycles. Çoklu dondurma-çözdürme döngülerinden kaçının.
Raf ömrü: Sevkiyattan bir yıl sonra
GHRP-6 HGH Peptidler Vücut Geliştirme Sağlıklı Kaslı Kaslar Için Güvenli vücut geliştirmeci için Yağ yakma 0

 

GHRP-6'nın etkisi:

Vücut yağında azalma
Geliştirilmiş uyku
Daha güçlü bağışıklık sistemi
Daha güçlü kemikler
Daha sağlıklı cilt
İyileştirilmiş kurtarma

 

 

GHRP-6 açıklaması:

The most commonly used of these peptides is to increase GH production. Bu peptitlerin en yaygın kullanılanı GH üretimini arttırmaktır. Other peptides in this category include GHRP-2, Hexarelin and ipamorelin. Bu kategorideki diğer peptitler arasında GHRP-2, Hexarelin ve ipamorelin bulunur. With regard to increasing GH, all of these are similar and are not necessary or beneficial to combine them. Artan GH ile ilgili olarak, bunların hepsi benzerdir ve bunları birleştirmek için gerekli veya yararlı değildir. On the contrary, choose the most suitable for the specific situation. Aksine, spesifik durum için en uygun olanı seçin.

The primary use of GHRP-6 is to provide increased GH levels, which also leads to an increase in IG-F-1 levels. GHRP-6'nın birincil kullanımı, artmış GH seviyeleri sağlamaktır, bu da IG-F-1 düzeylerinde bir artışa yol açar. This helps to lose weight and, in some cases, also contribute to muscle harvesting. Bu kilo vermeye yardımcı olur ve bazı durumlarda kas toplamaya da katkıda bulunur. In general, GHRP is chosen as a substitute for GH use and is rarely used in conjunction with GH. Genel olarak, GHRP, GH kullanımı için bir alternatif olarak seçilir ve nadiren GH ile birlikte kullanılır.

GHRP-6'nın diğer GHRP'den daha üstün olmasının nedeni, iştahı artırma (bunun bir dezavantaj da olabilir) üzerindeki etkisidir ve iltihabı azaltmada ve özellikle tendinitte hasarın iyileşmesine yardımcı olmada önemli bir değere sahiptir.

GHRP-6 releasing hexapeptide) is one of several synthetic met-enkephalin analogs that include unnatural D-amino acids, were developed for their growth ormone releasing activity and are called GH secretagogues. GHRP-6 salıcı hekzapeptid), doğal olmayan D-amino asitleri içeren, büyüme ormone salım aktiviteleri için geliştirilmiş ve GH sekretagogları olarak adlandırılan birkaç sentetik met-ensefalin analoglarından biridir. They lack opioid activity but are potent stimulators of GH release. Opioid aktivitesinden yoksundurlar, ancak GH salınımının güçlü uyarıcılarıdır. These secretagogues are distinct from GHRP in that they share no sequence relation and derive their function through action at a completely different receptor. Bu sekretagoglar, sekans ilişkisini paylaşmadıkları ve işlevlerini tamamen farklı bir reseptörde eylem yoluyla türettikleri için GHRP'den farklıdırlar. This receptor was originally called the growth ormone secretagogue receptor, but due to subsequent discoveries, the hormone ghrelin is now considered the receptor's natural endogenous ligand. Bu reseptöre başlangıçta büyüme ormino sekretagogu reseptörü denirdi, ancak sonraki keşifler nedeniyle, grelin hormonu şimdi reseptörün doğal endojen ligandı olarak kabul edilir. Therefore, these growth ormone secretagogues act as synthetic ghrelin mimetics. Bu nedenle, bu büyüme ormone salgılatıcıları sentetik grelin mimetikleri olarak işlev görür.

GHRP-6 ne zaman kullanılır?

GHRP-6 en çok GH'nin kullanabileceği aynı amaç için kullanılır, ancak GHRP-6, GH için yararlı olan veya bireylerin enjeksiyonlarını oluşturmak için GH'lerini uyarma eğiliminde olduğu bir maliyet avantajı seçmek mümkündür.

These objectives may include increased fat reduction, improved muscle gain when used in combination with anabolic steroids, improved skin & apos; Bu hedefler arasında artmış yağ azalması, anabolik steroidlerle birlikte kullanıldığında gelişmiş kas kazanımı, gelişmiş cilt '; s cosmetic properties, and improved wound healing. s kozmetik özellikleri ve iyileştirilmiş yara iyileşmesi.

GHRP-6 may not be considered to be useful for any of the above reasons. GHRP-6'nın yukarıdaki nedenlerden herhangi biri için yararlı olduğu düşünülmeyebilir. However, when using short-term amplification with ongoing procedures rather than steroid cycles or fat loss procedures, I recommend limiting the dose to the minimum recommended dose range. Bununla birlikte, steroid kürleri veya yağ kaybı prosedürleri yerine devam eden prosedürlerle kısa süreli amplifikasyon kullanırken, dozu önerilen minimum doz aralığına sınırlamanızı tavsiye ederim.

GHRP-6 nasıl kullanılır?

GHRP-6 is usually provided in a 5 mg vial, which should be stored under cold storage. GHRP-6 genellikle soğuk depolama altında saklanması gereken 5 mg'lık bir şişede sağlanır. (Acceptable, but do not mail them to non-refrigerated.) Dilute the vial with the amount of sterile or bacteriostatic water. (Kabul edilebilir, ancak buzdolabında saklamayın.) Şişeyi steril veya bakteriyostatik su ile seyreltin. For example, the vials may be diluted with 2.5 mL of water to yield a solution of 2 mg / mL (2000 mcg / mL). Örneğin, şişeler, 2 mg / mL'lik (2000 mcg / mL) bir çözelti verecek şekilde 2.5 mL suyla seyreltilebilir. After adding water, the vials are stored again in cold storage. Su ekledikten sonra şişeler tekrar soğuk depoda saklanır.

When administered, the appropriate volume is withdrawn from the vial from the (usually) insulin syringe according to the desired dose and the concentration of the formulation. Uygulandığında, uygun hacim, istenen doza ve formülasyonun konsantrasyonuna göre (genellikle) insülin şırıngasından flakondan çekilir. In the above examples, the dose of 100 mcg would only require 0.05 mL, or & quot; Yukarıdaki örneklerde, 100 mcg'lik doz sadece 0.05 mL veya " 5IU & quot; 5IU & quot; labeled on the insulin syringe. insülin şırınga üzerinde etiketlenmiş. 300 micrograms will require 0.15 ml, or labeled "15 IU" on the insulin syringe. 300 mikrogram, insülin şırıngası üzerinde 0.15 ml veya "15 IU" olarak etiketlenecektir.

Enjeksiyon kişisel tercihe göre deri altı, kas içi veya intravenöz olabilir.

At least twice a day, the best effect is 3x / day, at least 30-60 minutes before meals and when non-blood sugar rises (in other words, blood sugar has fallen since the most recent meal.) General For example, one can be from 50-300 mcg. Günde en az iki kez, en iyi etki günde 3 kez, yemeklerden en az 30-60 dakika önce ve kan şekeri yükseldiğinde (diğer bir deyişle, en son yemekten bu yana kan şekeri düştü.) Genel Örneğin, bir 50-300 mcg arasında olabilir. When GHRH is used with GHRP-6, the dose should be reduced to 50-100 mcg. GHRH, GHRP-6 ile kullanıldığında, doz 50-100 mcg'ye düşürülmelidir.

For higher GH levels, higher doses within the recommended range will certainly increase the effect. Daha yüksek GH seviyeleri için, önerilen aralıktaki daha yüksek dozlar kesinlikle etkiyi artıracaktır. With regard to healing benefits, such as for tendonitis, the low end of the range is usually sufficient and does not necessarily see a significantly greater effect when increasing the dose. Tendinit gibi iyileşme yararları ile ilgili olarak, aralığın düşük ucu genellikle yeterlidir ve dozu arttırırken mutlaka daha büyük bir etki görmez.

Although the GHRP-6 solution is still very good and has lost its effectiveness over time, there is no sharp cut between the general guidelines and the use of vials within one month of reconstruction. GHRP-6 çözeltisi hala çok iyi olmasına ve zaman içinde etkinliğini kaybetmesine rağmen, genel kılavuzlar ve yeniden yapılanmadan sonraki bir ay içinde flakon kullanımı arasında keskin bir kesim yoktur. In the past, I will drop the vial and start a new one. Geçmişte, flakonu bırakacağım ve yeni bir tane başlatacağım.

GHRP-6 uygulaması:

GHRP-6 is an injectable peptide in the category of releasing peptides, or GHRP's. GHRP-6, peptitleri serbest bırakma kategorisinde veya GHRP'lerde enjekte edilebilir bir peptittir. The most common use of these peptides is to increase growth ormone production. Bu peptitlerin en yaygın kullanımı büyüme ormone üretimini arttırmaktır. Other peptides in this category include GHRP-2, hexarelin, and ipamorelin. Bu kategorideki diğer peptitler arasında GHRP-2, heksarelin ve ipamorelin bulunur. With regard to increasing growth ho, all of these work similarly, and there is no need or advantage to combining them. Artan büyüme ile ilgili olarak, tüm bunlar benzer şekilde çalışır ve bunları birleştirmeye gerek yoktur. Instead, the one most suited for the particular case is chosen. Bunun yerine, söz konusu dava için en uygun olanı seçilir.
The principal use of GHRP-6 is to provide increased growth ormone levels, which also results in increased IG-F-1 levels. GHRP-6'nın temel kullanımı artmış büyüme ormone seviyeleri sağlamaktır, bu da artmış IG-F-1 seviyeleri ile sonuçlanır. This aids fat loss and in some instances aids muscle gain as well. Bu, yağ kaybına yardımcı olur ve bazı durumlarda kas kazanımına da yardımcı olur. Generally, GHRP use is chosen as an alternate to GH use, and only rarely is combined with growth hormon. Genel olarak, GHRP kullanımı GH kullanımına alternatif olarak seçilir ve nadiren büyüme hormonu ile birleştirilir.

GHRP-6'yı diğer GHRP'lere göre tercih etme nedenleri, iştahı artırma üzerindeki etkisidir (aynı zamanda bir dezavantaj olabilir) ve iltihabı azaltmada ve özellikle tendinitte yaralanmayı iyileştirmede yardımcı olduğu kanıtlanmış değeridir.

 

1 Kalite güvencesi Yılların verdiği deneyim, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktır, birçok müşteri ürünlerimizi kullanır, ürünün çok iyi olduğuna inanırız.
2. Güvenli ulaşım Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre farklı nakliye yapılırken, ambalajımız, en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajımızı geliştirdi, 3-7 iş günü içinde almanızı garanti ediyoruz.
3. Yüksek kaliteli hizmet: Satış sonrası servis ve danışma ile En İyi Hizmet, işimize mükemmel bir müşteri hizmeti odaklı yaklaşımımız var, çoğu sitenin aksine sürekli olarak Facebook, e-posta, skype veya whatsapp aracılığıyla erişilebilir ve her zaman hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.
4. Yeniden taşıma politikası evet canım, başarısız olursa

 


Sıcak Peptit Listesi

 


Ürün adı

Saflık

Şartname

Enfuvirtid Asetat (T-20)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

GHRP-2

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kit

GHRP-6

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kit
DAC'sız CJC-1295 (CJC-1293)
% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

CJC-1295 (DAC)

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

Sermorelin Asetat

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

timopentin

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kit

Dynorphin A (1-13) Asetat

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

PT-141

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Heksarelin

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

MT-II (Melanotan II)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Sermorelin Aceta

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

Ipamorealin

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

TB-500 (Thymosin β4 Asetat)

% 98 min

2 mg / şişe, 5 mg / şişe,
10 mg / şişe, 10 şişe / kit

 

Bu peptidlere ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz