Yağ Yakma Mucle Yapı MGF 98% Bio Peptid HGH Erkek Geliştirme Doğal Protein Sentetik Enjeksiyonlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: shanghai
Marka adı: F-bio
Sertifika: GMP,COA
Model numarası: API
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10vail
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: çıplak veya ısmarlama
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100000vials / ay

Detay Bilgi

ad: MGF Görünüm: Beyaz toz
sınıf: Medinice Sınıfı Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay
Min sipariş miktarı: 10 şişe Ambalaj bilgileri: 2 mg / vail
Saflık: % 98 Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Yetenek temini: 100000vials / ay Örneklem: Bedava
Vurgulamak:

hgh releasing peptides

,

hgh human growth hormones

Ürün Açıklaması

F-Bio Peptid MGF 98% Yüksek Saflıkta Büyüme Hormonu Peptid Marka ambalajı


MGF MGF NASIL KULLANILIR
When you train, what happens to your muscles is they break down, the cells are damaged, muscle tissue needs to be repaired and your body produces 2 forms of MGF splice variant. Antrenman yaparken, kaslarınıza ne olduğu parçalanır, hücreler hasar görür, kas dokusunun onarılması gerekir ve vücudunuz 2 form MGF ek varyantı üretir. The first initial release of the above mentioned number 1 variant from the liver helps muscle cell recovery, if there is no MGF then muscle cells die. Karaciğerden yukarıda belirtilen 1 numaralı varyantın ilk ilk salımı, kas hücresi iyileşmesine yardımcı olur, MGF yoksa kas hücreleri ölür.

As muscle is a post-mitotic tissue and as such cell replacement is not a means of tissue repair, if the cells are not repaired they die and your muscles get smaller and weaker. Kas post-mitotik bir doku olduğundan ve bu gibi hücre replasmanı doku onarımı için bir araç olmadığından, hücreler tamir edilmezse ölür ve kaslarınız küçülür ve zayıflar. In muscle tissue, the pool of these stem cells is apparently replenished by the action of MGF, which is produced as a pulse following damage. Kas dokusunda, bu kök hücrelerin havuzu görünüşe göre hasarı takiben bir nabız olarak üretilen MGF'nin etkisi ile yenilenir.

Now, with synthetic injections of MGF you can increase the pulse and so speed up recovery, and increase the muscle tissue cells by stimulating satellite cells into full maturity. Şimdi, MGF'nin sentetik enjeksiyonları ile nabzı artırabilir ve böylece iyileşmeyi hızlandırabilir ve uydu hücrelerini tam olgunluğa uyararak kas doku hücrelerini artırabilirsiniz. In terms of dosages, 200mcg bi-laterally is the very best choice of dosing in muscles trained. Dozajlar açısından, 200mcg çift taraflı olarak eğitilen kaslarda en iyi dozlama seçeneğidir.

The only problem with MGF, and this is the reason I don't like it, is that it has such a short half life, just a few minutes, between 5-7, and it needs to be used immediately post workout as it wont work if muscle tissue hasn't been damaged. MGF ile ilgili tek sorun, ve bunu sevmememin nedeni, 5-7 arasında sadece birkaç dakika, kısa bir yarı ömre sahip olması ve antrenmandan hemen sonra kullanılmayacağı için kullanılması gerekiyor. kas dokusu hasar görmediyse çalışın. That's why, for me personally, I think the best option is PEG MGF. Bu yüzden kişisel olarak benim için en iyi seçeneğin PEG MGF olduğunu düşünüyorum.

Yağ Yakma Mucle Yapı MGF 98% Bio Peptid HGH Erkek Geliştirme Doğal Protein Sentetik Enjeksiyonlar 0

Decripetion
Mgf is a peptide hormone, a natural physiological byproduct created in a human body as a result of an exercise. Mgf, bir egzersiz sonucunda bir insan vücudunda oluşturulan doğal bir fizyolojik yan ürün olan bir peptit hormonudur. (MGF) and are isoforms. (MGF) ve izoformlardır. Isoform is a protein with a slightly different form but usually a similar function as its 'fellow' isoform protein. İzoform, biraz farklı bir formda olan ancak genellikle 'diğer' izoform proteini ile benzer bir proteindir. Both, MGF (which is a liver derived hormone) and (which is produced in the muscles) have anabolic effects, but the anabolic powers of the MGF are greater than those of. Hem MGF (karaciğerden türetilen bir hormon) ve (kaslarda üretilen) anabolik etkilere sahiptir, ancak MGF'nin anabolik güçlerinden daha büyüktür. Anabolic quality of a substance is such that increases the levels of synthesis, either at a molecular or a cellular level, meaning the Mgf has a greater sensitivity to damages caused to muscles by exercise and induces the synthesis of a greater amount of proteins in skeletal muscles. Bir maddenin anabolik kalitesi, moleküler veya hücresel düzeyde sentez seviyelerini artıracak şekildedir, yani Mgf, egzersizle kaslara verilen hasarlara karşı daha fazla duyarlılığa sahiptir ve iskelet kaslarında daha fazla miktarda protein sentezini indükler .
Another favorable effect of the Mgf is its ability to activate the satellite cells of muscles (myosatellite cells). Mgf'nin bir başka olumlu etkisi, kasların uydu hücrelerini (miyosatellit hücreleri) aktive etme yeteneğidir. Myosatellite cells behave as stem cells. Miyosatellit hücreleri kök hücreler gibi davranır. Once they are activated they fuse, form myoblastst, proceed to differentiate and form entirely new muscle cells. Aktive olduktan sonra kaynaşırlar, miyoblastst oluştururlar, farklılaşmaya devam ederler ve tamamen yeni kas hücreleri oluştururlar. Again, the result is muscle growth. Yine, sonuç kas büyümesidir.


 

 

 Yağ Yakma Mucle Yapı MGF 98% Bio Peptid HGH Erkek Geliştirme Doğal Protein Sentetik Enjeksiyonlar 1
 


Peptitler ve Steroidler üreticisi olarak, Marka Gereksinimleri olan müşteriler için OEM içindir.Ismarlama Hizmet).
Şirket Hizmetlerimiz:

  • Farmasötik Peptid + Bodubuilding Peptid
  • Kozmetik Peptit
  • Sterodis Tozu, Yağ ve Sekmeler
  • Ismarlama Hizmet
  • Müşterileriniz hangisini tercih ediyor?


 Neden Filtre Biyoteknoloji ürünlerini seçmelisiniz?
1. GMP üreticisi
2. rekabetçi fiyat ve yüksek kalite
3. güçlü bir peptid fabrikada
4. Güvenli nakliye ve teslimat garantisi.

 


Sıcak Peptit Listesi


Ürün adı

Saflık

Şartname

Enfuvirtid Asetat (T-20)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

GHRP-2

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kit

GHRP-6

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kit
DAC'sız CJC-1295 (CJC-1293)
% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

CJC-1295 (DAC)

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

Sermorelin Asetat

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

timopentin

% 98 min

5mg / şişe, 10 şişe / kit

Dynorphin A (1-13) Asetat

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

PT-141

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Heksarelin

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

MT-II (Melanotan II)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Sermorelin Aceta

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

Ipamorealin

% 98 min

2mg / şişe, 10 şişe / kit

TB-500 (Thymosin β4 Asetat)

% 98 min

2 mg / şişe, 5 mg / şişe,
10 mg / şişe, 10 şişe / kit

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz