Melanotan II Büyüme Peptitleri Vial Başına Vücut Geliştirme 10mg Cilt Kanseri Oranını Azaltın

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP,COA,ISO9001
Model numarası: Melanotan II
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 şişe / 1 kutu
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: çıplak flakon, marka paketi veya ısmarlama
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 100000vials / ay

Detay Bilgi

Min sipariş miktarı: 10 şişe / 1 kutu Ambalaj bilgileri: 10 mg / şişe, 10 şişe / kutu
Saflık: % 99.8 Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay Yetenek temini: 100000vials / ay
Görünüm: Beyaz toz Örnek: Ücretsiz
Renk: Beyaz sınıf: Tıp Sınıf
Vurgulamak:

hgh human growth hormones

,

performance enhancing peptides

Ürün Açıklaması

Cilt Bronzlaştırıcı için Enjekte Edilebilir Peptitler Melanotan II CAS: 121062-08-6 10mg * 10vials Beyaz Toz

İsim: Melanotan II Asetat (MT-II)
CAS No .: 121062-08-6
Moleküler Formül: C50H71N15O10
Moleküler Ağırlık: 1042.1932
Mülkiyet: Beyaz toz
Tahlil:% 99
Ambalaj: isteğiniz gibi
SPE: 10 mg / şişe, 10 şişe / kutu

Görünüm Beyaz beyaz toz Tutarlı
Saflık (HPLC) ≥98% 99.38%
Su <6.0% 4,63%
Asetik asit 3,0-8,0% 6.45%
Trifluoroasetik Asit <% 0.25 % 0.15
peptit ≥80% % 84.61
MS Tutarlı Tutarlı

Melanotan 2 nedir?
Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyonları (aksi halde MT2 olarak bilinir) ilk önce Arizona Üniversitesi'nde sentezlendi. Yapılan araştırmalar, cilt kanserine karşı en iyi korunma önlemlerinin, tende aktif bir melanin olduğunu biliyordu. İnsanlarda cilt kanseri oranlarını azaltmanın etkili bir yolunun, vücudun doğal pigment sistemini UV ışınlarına maruz kalmadan önce koruyucu bir bronzluk üretmeye teşvik etmek olduğunu varsaydılar. Vücudun doğal olarak oluşan hormonu MSH, cildin pigment hücrelerinin (melanositler) cildin pigmentini (melanin) ürettiği bir süreç olan melanogeneze neden olur. Bu endojen hormonun vücuda doğrudan uygulanmasının güneşsiz bronzlaşmaya neden olmak için etkili bir yöntem olup olmadığını görmek için test ettiler. Buldukları şey, işe yaradığı ortaya çıkarken, doğal MSH'nin, terapötik bir ilaç olarak pratik olmak için vücutta çok kısa bir ömre sahip olmasıdır. Bu yüzden daha pratik ve daha güçlü bir alternatif bulmaya karar verdiler.

Yüzlerce molekülü sentezledikten ve inceledikten sonra, Victor J. Hruby ve Mac E. Hadley tarafından yönetilen araştırmacılar, doğal MSH'den yaklaşık 1,000 kat daha güçlü bir peptit (Nle4, D-Phe7] MSH buldular. Bu yeni peptit molekülünü "Melanotan" olarak adlandırdılar (daha sonra Melanotan-1, şimdi afamelanotid olarak biliyorlar). Daha sonra "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonları olarak adlandırdıkları başka bir Ac-Nle-siklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2) geliştirdiler. Bilim adamları, bu peptidleri, vücudun doğal pigment mekanizmasını, zararlı UV radyasyonuna ilk kez maruz kalmaya gerek kalmadan bronzlaşmak için uyararak melanomla mücadele etmek için kullanmayı umuyordu. Bu da, hipotez ettikleri için, sonunda cilt kanserine yol açabilecek cilt hasarı potansiyelini azaltabilir.

1996'da Tuscon, Arizona Üniversitesi, Medacine, Farmakoloji Bölümü, Arizona Üniversitesi tarafından üç erkek üzerinde gerçekleştirilen pilot faz I klinik çalışması, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının her gün sadece 5 düşük doz verilen insanlarda bronzlaşma aktivitesine sahip olduğunu bildirdi. Bildirilen yan etkiler hafif bulantı ve spontan penil ereksiyonlarla ilişkili olan bir "germe ve esneme kompleksi" idi.

Arizona Üniversitesi Medacin Koleji Farmakoloji Bölümü 1998 yılında yayınlanmış ve psikojenik erektil disfonksiyondan muzdarip 10 kişiyi kapsamaktadır. Denemeleri, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, psikojen erektil fonksiyon bozukluğu olan erkeklerde ereksiyonların güçlü bir başlatıcısı olduğu ve 0.025mg / kg'lık bir dozda yönetilebilir yan etkileri olduğu sonucuna varmıştır.

Arizona Üniversitesi Medacin Koleji Ürolojisi Bölümünde yürütülen 20 erkekten 2000'inde psikojenik ve organik erektil disfonksiyon ile yayınlanan bir klinik çalışma, "Melanotan II Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, eklektil disfonksiyonu olan erkeklerde güçlü bir penil ereksiyon başlatıcısı olduğu sonucuna vardı.

Melanotan 2 nasıl kullanılır
Çözeltiyi karıştırmak

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesinden kapağı çıkarın.

Şişenin üst yüzeyini ekteki alkollü mendille silin ve mendili atın.

Enjekte edilebilir su tüpünün yüzeyini (veya sipariş edilen pakete bağlı olarak cam su şişesini) ekteki alkollü mendille silin ve mendili atın.

Birlikte verilen şırıngayı ambalajından çıkarın. Enjekte edilebilir su borusunun dik durduğundan emin olarak, şırınganın iğnesini suyun yan duvarına yerleştirin.

Şimdi, şırınganın dalmasını geri çekin, böylece 1 ml su çekip, şırıngayı yavaşça dışarı çekin.

Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesine yerleştirin ve iticiyi aşağı bastırın, böylece suyun enjektörünü tamamen boşaltın ve şırıngayı şişeden yavaşça çıkarın. Çözeltiyi sallamayın.

Melanotan 2 solüsyonunu kullanıma hazır olana kadar buzdolabına koyun.

Şırınga kapaklarını taktığınızdan emin olun ve dikkatlice atın.

Şimdi Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon çözeltinizi karıştırdınız. Lütfen çözeltiyi buzdolabında saklayın.

Bronzlaşma için Melanotan II nasıl kullanılır
Melanotan II tipik olarak 10 mg liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz içeren şişelerde sunulur. Şişeler, uygun bir miktarda bakteriyostatik veya steril su ile sulandırılır, şişeye şırınga ile eklenir. Uygun bir örnek su 2.5 mL'dir. Bu miktarda su kullanıldığında, elde edilen çözelti mL başına 4 mg MT-II içerir. Örneğin 1 mg'lık bir doz almak isterse, bir insülin şırıngası üzerinde işaretlendiği gibi 0.25 mL'lik bir hacim veya "25 IU" enjeksiyonla alınacaktır. Enjeksiyon kişisel tercihe göre deri altı, kas içi veya intravenöz olabilir.

Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kez olmakla birlikte, bir kişinin ilacı ilk kez denediği ve toleransı değerlendirdiği durumlarda, enjeksiyon günde iki daha küçük miktarlara ayrılabilir.
Tipik dozaj aralığı, 0.5 ila 2.0 mg / gün'dür ve tercih edilen 0.5 ila 1.0 mg / gün'dür. Bununla birlikte, toleransı ilk önce bir seferde 0.25 mg daha düşük dozlama ile değerlendirmek en iyisidir.
Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen tamamen 30 gün içinde tüketilmelidir. Sulandırılmadan önce, MT-II buzdolabında veya derin dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.

Bireysel durumda MT-II, mol büyümesinde, sayısında veya koyuluğunda sorunlara neden olursa, kullanım genel olarak kesilmelidir.

Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun sürelidir. Hatta bir döngünün etkisinin büyük ölçüde ortadan kalkması bir yıl veya daha uzun sürebilir. Bakım döngülerinin kullanımı, süresiz olarak etkiyi koruyabilir. Bir kural olarak, bakım tipik olarak, ilk döngü için ihtiyaç duyulan yılda yaklaşık 2 ila 3 kat fazla MT-II gerektirir. Bu, başlangıç ​​döngüsüyle aynı şekilde yılda toplam 2 ila 3 döngü olarak veya yılda toplam MT-II miktarını sağlayan daha sık dozlama şekli olarak alınabilir.
Melanotan'ı Yönetmek 2

Yeni bir şırınga seçin ve pistonu tekrar maksimum işaretine geri çekin.

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyonu şişesini dik tutarak, şırıngayı yerleştirin ve pistona tam olarak bastırın (bu, şişedeki hava basıncının dengelenmesidir, bu da Melanotan 2'nin çıkarılmasını kolaylaştırır).

Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon flakonunda bırakarak, her şeyi ters çevirin.

Pistonu, şırıngada 10 birim / 0.1 Melanotan 2 bulunana kadar çekin ve yavaşça çıkarın.

Cildinizin etli bir bölgesini bulun - göbek düğmenizin yan tarafına 4 cm en yaygın olanıdır. Alanı, içerdiği alkollü mendillerden biriyle silin.

Enjekte edilecek alanın her iki tarafını 2 cm sıkın.

Şırıngayı bir kalem gibi ve cildinize 90 derece tutarak, şırıngayı derinize yerleştirin.

Tüm Melanotan 2'nin şırıngadan boşalması ve yavaşça geri çekilmesi için pistonu tamamen bastırın.

Alkol mendilini enjekte edilen alan üzerinde bir dakika tutun.

Şimdi ilk doz Melanotan 2 kullandınız.

1 Kalite güvencesi Yılların verdiği tecrübe, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak, birçok müşterinin ürünlerimizi kullanması, ürünün çok iyi olduğuna inanıyoruz.
2. Güvenli ulaşım Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre alınmaktadır farklı taşıma, ambalajlarımız en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajlarımızı iyileştirmiş, 3-7 iş günü içinde alacağınızı garanti ediyoruz.
3. Yüksek kaliteli hizmet: Satış sonrası servis ve danışma ile en iyi hizmeti, Facebook, e-posta, skype veya whatsapp aracılığıyla sürekli olarak erişilebilir olan birçok siteden farklı olarak, işimize mükemmel bir müşteri hizmeti odaklı yaklaşıyoruz.
4. Yeniden gönderme politikası evet canım, alınamaması durumunda

Nakliye:


laboratuvarımız:

Sıcak Peptit Listesi


Ürün adı

Saflık

Şartname

Enfuvirtid Asetat (T-20)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

GHRP-2

% 98 min

5mg / flakon, 10 flakon / kit

GHRP-6

% 98 min

5mg / flakon, 10 flakon / kit
DAC'sız CJC-1295 (CJC-1293)
% 98 min

2mg / flakon, 10 flakon / kit

CJC-1295 (DAC)

% 98 min

2mg / flakon, 10 flakon / kit

Sermorelin Asetat

% 98 min

2mg / flakon, 10 flakon / kit

timopentin

% 98 min

5mg / flakon, 10 flakon / kit

Dynorphin A (1-13) Asetat

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

PT-141

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Heksarelin

% 98 min

2mg / flakon, 10 flakon / kit

MT-II (Melanotan II)

% 98 min

10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Sermorelin Aceta

% 98 min

2mg / flakon, 10 flakon / kit

Ipamorealin

% 98 min

2mg / flakon, 10 flakon / kit

TB-500 (Thymosin β4 Asetat)

% 98 min

2 mg / şişe, 5 mg / şişe,
10 mg / şişe, 10 şişe / kit

Bu peptidlere ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz