PEG MGF Vücut Geliştirme Peptitleri Tozu CAS 112568-12-4 2mg Egzersiz Takviyesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP
Model numarası: 112568-12-4
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10vials
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 10000vial / ay

Detay Bilgi

Renk: Beyaz Formu: Toz
Adı: MGF Teknik Özellikler: 2mg
Vurgulamak:

growth hormone peptides

,

human growth hormone supplements

Ürün Açıklaması

Bodybuliding cas için Enjekte Edilebilir Ham toz Polipetide Hormonlar Peg Mgf: 112568-12-4

MGF Peptit'i sporcular tarafından en çok tercih edilen peptit takviyesi yapan nedir?
MGF Peptit, vücut geliştiriciler ve sporcular tarafından kullanılan çok popüler bir egzersiz takviyesi olan "Mechano Grow Factor" peptidi için çok yaygın kullanılan bir kısaltmadır. Biyomolekül ilk olarak Goldspink adı verilen iyi bilinen bir biyokimyacı tarafından keşfedildi ve belgelendi. "IG F olarak da bilinir ve hasarlı veya yıpranmış dokudan türetilir. Peptit molekülünün hasarlı dokuların veya lokal kasların onarımını başlattığı bilinmektedir ve kapsamlı eğitim, direnç egzersizi vb. Sonra vücuda salınır. bir C Terminal Sırasının varlığı nedeniyle peptitin kimyasal olarak yaygın olarak bulunandan farklı olduğuna dikkat edin.


PEG-MGF Temel Bilgi
Model NO .: 2 mg / şişe
Özelleştirilmiş
İçin uygun: Yetişkin
Saflık:> 98%
Moleküler Formül: C121h200n42o39
Görünüm: beyaz toz
Peptid İçeriği (N%):% 80.0 Min
Özellikleri: usp / ep
Toz: evet
Belgelendirme: iso 9001
Devlet: sıvı
Saflık (HPLC):% 98.0
Moleküler ağırlık: 2867.14
Su İçeriği (Karl Fischer):% 8.0 Maks.
Sınıf: Farmasötik Sınıf
Kökenli: çin

PEG-MGF Uygulaması:
Harici olarak aktif olarak çalışan bir kemirgen kasına enjekte edildiğinde, kas lifinde genel olarak% 25'lik bir artışa neden olurken, benzer bir IG (F-1) enjeksiyonu, 4 ay boyunca karaciğer kasında% 15'lik bir büyüme sağlar. Ayrıca, insan deneklere uygulandığında MGF Peptid'in farklı yaş gruplarından farklı tepkilere sahip olduğuna dikkat edilmelidir - genç denekler peptide şiddetli tepki verirken, yaşlı insanların moleküle karşı nispeten daha yavaş tepkilere sahip oldukları kaydedilmiştir. Sonuç olarak, yaşlı insanların çoğu kas yenilenmesi ve yeni kas dokusunun büyümesi yeteneğini azaltır.


PEG-MGF Kullanımı ve Etkileri

MGF Peptit öncelikle sporcular, spor meraklıları vb. Tarafından kullanılır ve başka bir peptit takviyesi olan Lr3I G (F-1) ile birlikte alınmalıdır. Enjekte edilen peptit dozajı kişiden kişiye değişir, ancak genellikle kapsamlı bir egzersiz programı tamamlandıktan sonra gecikmeli kaslara genellikle 100mcgs'lik bir standart uygulanır. Peptitin kaslarda hipertrofiye neden olduğu ve bunu kas dokusunun büyümesi ve hasarlı kas onarımıyla izlediği unutulmamalıdır. Bir ürün olarak, biyokimyanın günlük yaşam eğitim programları ve tıbbına uygulanmasında kesinlikle bir başarı zirvesini temsil eder.

PEG-MGF Dozajı

Tıp uzmanlarına göre, MGF Peptid haftada 3 kez kullanılacak; ürünün genellikle güneş ışığından ve ısıdan uzakta saklanması önerilir. Ürünün yoğun bir şekilde kullanılmasından sonra ağırlık sorunları ile ilgili büyük endişeler olmuştur - genel bir kilo artışının bir peptit takviyesi kullanıcısı için şaşırtıcı olmadığı bulunmuştur. Bazı durumlarda, kas büyümesine bağlı olarak 4 kilogram kilo alımı bildirilmiştir. PCT ste roidlerinin, MGF ile birlikte kullanıldığında kas kaybını önlemenin yanı sıra doku iyileşmesini hızlandırmak için mükemmel hızlandırıcı olarak da hareket ettiği unutulmamalıdır.

Çin'den% 99.5 Saflık Peptidleri Peg-Mgf GMP Fabrikada fabrika çıkış fiyatı

Çin'den% 99.5 Saflık Peptidleri Peg-Mgf GMP Fabrikada Fabrika çıkış fiyatı

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz