5mg GHRP 2 Peptitleri Enjeksiyon Vücut Geliştirme Amino Asitler Yağ Yakma İçin Koenzimler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: FILTER
Sertifika: GMP
Model numarası: 158861-67-7
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 şişeler
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon, 36iu / flakon veya gerektiği gibi
Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay
Yetenek temini: 50000vials/ay

Detay Bilgi

Belirtimi: 5mg/flakon Görünüm: Beyaz toz
teslimat süresi: 7 iş günü içinde Bağlantı noktası: Şangay / Guangzhou / Hongkong /
Paket: Icebag, referans için sağduyulu Ambalaj yolları LimitNum: 10 şişeler
Saflık: % 99 dak (yeniden taşımayı) Depolama: kuru, karanlık ve havalandırılmış yer
Türü: Amino Asitler ve Koenzimler diğer adı: GHRP
Vurgulamak:

anti aging peptide injections

,

growth hormone peptides

Ürün Açıklaması

5mg GHRP-2 Yağ Yakıcı İçin Enjekte Edilen GHRP Büyüme Hormonu Beyaz Toz

Açıklama

Kimyasal ad

GHRP-2

CAS NUMARASI.

158861-67-7

Moleküler formül

C46H56N12O6

Mağazasında

KURU ODA (Soğuk Tut)

Saflık

% 99

Görünüm

Beyaz toz

GHRP-2 nedir ve ne için kullanılır?
Aynı zamanda Serbest Bırakma Hexapeptide olarak da bilinen GHRP-2, hormon sınıfının bir peptid hormonudur. Bütün ilişkili peptidlerde olduğu gibi, GHRP-2 vücuttaki doğal GH üretim miktarını arttırmak için yaygın olarak kullanılır. GH'deki artışlar anabolizme, yağ kaybına, toparlanmaya ve genel refahın yanı sıra olası yaşlanma karşıtı amaçlara da faydalı olabilir.
GHRP-2, uzun süreli yaşlanma karşıtı bir planın (Hormon Replasman Tedavisi) bir parçası olarak kullanıldığında veya performansı arttırmak için kullanılan diğer ilaçlarla birlikte kullanıldığında çok daha fazla fayda sağlayacaktır.

GHRP-2, doğal vücudun gelişim hormonunun etkisini hafifletmek için icat edilmiş çok etkili bir peptittir. Etki mekanizması GHRP-2 ile karşılaştırılabilir olmakla birlikte, ikisi arasındaki ana fark, GHRP-2'nin daha düşük hacimlerde kortizol ve prolaktin konsantrasyonunu arttırması gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Prolaktin hormonu, meme bezlerinin büyümesini harekete geçiren bir peptittir. Öte yandan, kortizol, proteinleri parçalayan ve vücut yağının birikmesini ve kan glukoz seviyelerinde bir artışa neden olan birincil bir hormondur. Ghrelin açlık hormonu olarak bilinir, çünkü açlık hissi yaratmaya yardımcı olur.

Yan etkiler
Çalışmalar henüz GHRP-6'nın neden olduğu herhangi bir yan etki ortaya çıkarmamıştır. Aksine, ilacın vücudun koruyucu özelliklerini arttırdığı kanıtlanmıştır. Şaşırtıcı bir şekilde, GHRP-6 pediatrik kullanım için bile uygulanabilir. Yüksek dozda GHRP-6 (günde 600 thang'dan fazla) kortizol ve prolaktin düzeylerinde artışa yol açabilir. Bununla birlikte, bu etki GHRP-2'nin etkisinden biraz daha zayıftır. Enjeksiyon bölgesi yanma hissi genellikle 10 dakikadan az bir sürede kaybolur.

Bu genellikle her biri 100 μg'lik 3 enjeksiyonun günlük olarak uygulandığı 2 aylık etkili ve düşük maliyetli bir ilaçtır. Daha iyi sonuçlar için, GHRP-6 yedikten sonra 40-60 dakika arasında verilmelidir. Enjeksiyonu aldıktan sonra lipit içeren veya karbonhidratlı yiyeceklerden de kaçınmalısınız. Büyüme hormonu salınımı düştüğünde gıda alımına 40 dakika içinde izin verilir; proteinler özellikle arginin, glutamin ve D-aspartik asit salımı geciktirir.

GHRP-6 Dozajı
Bu preparat günlük 1 kg vücut ağırlığı kullanımı başına 1-2mcg içindir; bu günlük dozaj 2-3 doza bölünmelidir. Enjeksiyon ayrıca boş bir mideniz olduğunda ve yemekleriniz arasında da yapılmalıdır; resepsiyondan en az 2 saat önce ve bir sonraki öğünden 1 saat önce. Biri karbonhidrat ve yağ bakımından düşük gıdalar lehine seçilmesi tavsiye edilir.

40 yaşından büyük olan bireylere günde sadece bir enjeksiyon yapılması tavsiye edilir. Tipik GHRP-6 reçeteli döngüsü, 1-2 hafta arayla takip edilmesi gereken iki aya kadardır; Hipofiz bezinin gereksiz yere tükenmesini önlemek. Ayrıca, etkisini önemli ölçüde artırmak için ürünü GHRP-2, CJC-1295 veya CJC-1295 ile birleştirmeyi de tercih edebilirsiniz.

Aşağılık boyutu için önerilen doz: 5mg

Önerilen Kullanım Sıklığı: Yemekten 30 dakika önce, günde üç defa

.Nasıl enjekte edileceği: Mide bölgesinin çevresindeki vücut yağına enjekte edilir.

Zaman Başına Önerilen Enjeksiyon Dozu: 100mgg (0.1mg) - 300mgg (0.3mg)

Ne tür su ile karıştırılmalı? Bakteriyostatik Su veya steril su

Ne kadar su eklenir: 2.5ml

Suyu ve peptidi birlikte nasıl karıştırırlar: Şırınganın içine 2,5ml su ve tozun içine flakonun içine enjekte edilir, asla çalkalanmaz, tüm toz çözünene kadar flakonu parmaklarınız arasında hafifçe döndürün

Ambalaj Bilgisi:

10 şişeler / kit * 100iu / kit

Laboratuar Bilgisi:

Diğer tavsiye:


Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz