Doğal Fizyolojik MGF Kas Büyüme Peptitleri Hormonu Sağlıklı 2mg Özel

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP,COA
Model numarası: API
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10vail
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: çıplak veya ısmarlama
Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100000vials / ay

Detay Bilgi

Min sipariş miktarı: 10 şişeler Ambalaj bilgileri: 2 mg / vail
Saflık: 98 % Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay Yetenek temini: 100000vials / ay
Görünüm: Beyaz toz Örnek: Ücretsiz
sınıf: Medine Sınıfı
Vurgulamak:

sleep inducing peptide

,

muscle building supplements

Ürün Açıklaması

MGF% 98 Yüksek Saflıkta HGH Büyüme Hormonu

Decripetion
Mgf, bir egzersiz sonucunda bir insan vücudunda oluşturulan doğal bir fizyolojik yan ürün olan bir peptit hormonudur. (MGF) ve izoformlardır. İzoform, biraz farklı bir formda olan ancak genellikle 'diğer' izoform proteini ile benzer bir proteindir. Hem MGF (karaciğerden türetilen bir hormon) ve (kaslarda üretilen) anabolik etkilere sahiptir, ancak MGF'nin anabolik güçlerinden daha büyüktür. Bir maddenin anabolik kalitesi, moleküler veya hücresel düzeyde sentez seviyelerini artıracak şekildedir, yani Mgf, egzersizle kaslara verilen hasarlara karşı daha fazla duyarlılığa sahiptir ve iskelet kaslarında daha fazla protein sentezini indükler .
Mgf'nin bir başka olumlu etkisi, kasların uydu hücrelerini (miyosatellit hücreleri) aktive etme yeteneğidir. Miyosatellit hücreleri kök hücreler gibi davranır. Aktive olduktan sonra kaynaşırlar, miyoblastst oluştururlar, farklılaşmaya devam ederler ve tamamen yeni kas hücreleri oluştururlar. Yine, sonuç kas büyümesidir.

MGF MGF NASIL KULLANILIR
Antrenman yaparken, kaslarınıza ne olduğu, parçalanması, hücrelerin zarar görmesi, kas dokusunun onarılması ve vücudunuzun 2 form MGF ek varyantı üretmesi gerekir. Yukarıda belirtilen 1 numaralı varyantın karaciğerden ilk salınması, MGF yoksa kas hücrelerinin ölmesiyle kas hücrelerinin iyileşmesine yardımcı olur.

Kas, post-mitotik bir doku olduğundan ve bu şekilde hücre replasmanı, doku onarımı olmadığından, hücreler tamir edilmezse ölür ve kaslarınız küçülür ve zayıflar. Kas dokusunda, bu kök hücrelerin havuzu görünüşte hasar sonrası bir nabız olarak üretilen MGF'nin etkisiyle yenilenir.

Şimdi, MGF'nin sentetik enjeksiyonları ile nabzı artırabilir ve böylece iyileşmeyi hızlandırabilir ve uydu hücrelerini tam olgunluğa uyararak kas dokusu hücrelerini artırabilirsiniz. Dozajlar açısından, 200mcg çift taraflı olarak eğitilen kaslarda en iyi dozlama seçeneğidir.

MGF ile ilgili tek sorun, ve bu onu sevmememin nedeni, 5-7 arasında sadece birkaç dakika, kısa bir yarı ömre sahip olması ve antrenmandan hemen sonra kullanılmayacağı için kullanılması gerekiyor. kas dokusu zarar görmemişse çalışın. Bu yüzden kişisel olarak benim için en iyi seçeneğin PEG MGF olduğunu düşünüyorum.Peptitler ve Steroidler üreticisi olarak, Marka Gereksinimleri olan müşteriler için OEM içindir. (Ismarlama Hizmet).
Şirket Hizmetlerimiz:

  • İlaç Peptid + Bodubuilding Peptid
  • Kozmetik Peptit
  • Sterodis Tozu, Yağ ve Tabları
  • Ismarlama Hizmet
  • Müşterileriniz hangisini tercih ediyor?

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz