Zhengzhou Filter Biotechnology Co.,Ltd

S masa Kalite ve Hizmet Olarak Uzun Vadeli Işbirliği için İş Kuralları!

Hedefimiz olarak WIN-WIN !

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Dünya çapında
Markalar: F-bio Pharmay
No. Çalışanları: >15
Yıllık satış: 50 Million-100 Million
Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Filtre Biyoteknoloji Co, Ltd Profesyonel Bilimsel Ar-Ge, Seri üretim ve Satış ile entegre bir Yüksek Teknoloji Biyokimyasal Kuruluştur. Dünyanın önde gelen Peptit Reaktifleri, Jenerik Peptitler ve Özel Peptit Sentez Hizmetleri Sağlayıcısı olarak, dünya çapında yaşam bilimleri araştırma enstitüleri, Üniversiteler ve Tıbbi Kozmetoloji Organizasyonunun yanı sıra Biyoteknoloji ve İlaç Endüstrileri'ne sadakatle hizmet etmektedir.

Çin'deki İlgili Düzenlemelere uygun olarak, Filter Biotech Co., Ltd GMP Sertifikası ile sertifikalı, uluslararası Kalite Standartlarını aktif olarak uyguladı ve mükemmel bir Kalite Yönetim Sistemi kurdu.

Kurumsal Kalite Güvence Ajansları ve vicdanlı Kalite Standart Denetim Sistemleri arasında bağlantı kurarak, Üretim Sürecinde ve Bitmiş Ürünlerde İyi Kaliteyi garanti edebilir.

İnanç, Karşılıklı Faydalı İşbirliği ve Profesyonel, vicdanlı ve verimli çalışma uygulamalarında ısrar ederek ve Mükemmel İç Teknikleri ve Dış Kaynakları birleştiren Filter Biotech Co., Ltd, dünya çapında Yüksek Standart, Özelleştirilmiş ve Profesyonel Hizmetler sunmak için Müşterilerin gereksinimlerine tamamen saygı duymaktadır.


Geçmiş

2016 yılında kurulan Filtre Biyoteknoloji Co, Ltd araştırma, geliştirme ve kimyasal hammadde üretimi konusunda uzmanlaşmış bir firma. Biz Zhengzhou bulunan HongKong & Shanghai & ShenZhen port yakınında rahat ulaşım erişim.

Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli pazarlarda büyük beğeni topluyor. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimiz sonucunda Avrupa ve Amerika pazarlarına ulaşan global bir satış ağı kazandık.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte, dünyanın her yerindeki yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.


Hizmet

Şirket Hizmetlerimiz:

Farmasötik Peptid + Vücut Geliştirme Peptidi (GH, IGF-Lr3, ...)

Kozmetik Peptit (Kırışıklık Karşıtı , Yaşlanma Karşıtı, ...)

Steroidler Toz, Yağ ve Tabletler

Ismarlama Servis

Rekabet Avantajlarımız :


1. zengin deneyim.
Firmamız çin'de profesyonel bir üretim lider fabrika ilaç alanında uzun yıllar


2. Üstün kalite, saflık ve elverişli.
Firmamız ilaç alanında Çin'de profesyonel bir lider üreticisidir. Kaliteli gizli başarımız biridir.


3. Güvenli ve hızlı teslimat.
Hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat yapabilmemiz için GOLDEN FORWARDER ve UK Depomuz var.


4.Package: Profesyonel malzemelerle profesyonel paketleme.


5.rekabetçi Fiyatlar: yüksek qulity ile Düşük fiyat.


Ekibimiz

5'ten fazla departmanımız var, 50 milyon ABD Dolarını aşan yıllık satış rakamlarına sahibiz ve şu anda dünya çapındaki üretimimizin% 90'ını ihraç ediyoruz. İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.


Satış Departmanı

laboratuvar


Depo

Finans Bölümü


Teslimat Departmanı


Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin