Lökovorin Kalsiyum Steroid Hammaddesi USP 32 CAS No. 1492-18-8

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP
Model numarası: 1492-18-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T/T,
Yetenek temini: 100000vials

Detay Bilgi

Model NO: CAS 1492-18-8 Kullanım: ciddi kan hücresi bozukluklarını tedavi etmek veya önlemek
Belirtimi: USP/BP SEVK İRSALİYESİ: EMS, FedEx, TNT, DHL, UPS,
Polciy: Yeniden Nakliye Politikası ödeme: Western Union, MoneyGram, T / T
Vurgulamak:

anabolic steroid hormones

,

testosterone propionate powder

Ürün Açıklaması

  Kalite Leucovorin Kalsiyum USP 32 CAS: 1492-18-8 Ham toz, beyaz toz  

Kullanımları

Bu ilaç , bazı ilaçların ( metotreksat , trimetoprim , pirimetamin gibi folik asit antagonistleri) neden olduğu ciddi kan hücresi bozukluklarını ( trombositopeni , nötropeni , anemi gibi ) tedavi etmek veya önlemek için kullanılır.

Leucovorin Kalsiyum nasıl kullanılır

Bu ilacı , genellikle 6 saatte bir veya günde bir kez veya doktorunuz tarafından belirtildiği şekilde, yiyecekle birlikte veya yiyeceksiz ağızdan alın.

Dozaj, tıbbi durumunuza ve tedaviye yanıtınıza bağlıdır. 25 miligramın üzerindeki dozlar önerilmez.

En iyi şekilde yararlanmak için bu ilacı düzenli olarak kullanın. Hatırlamanıza yardımcı olması için, her gün aynı saatlerde alın.

Bu ilacı bulantı / kusma nedeniyle alamıyorsanız doktorunuza söyleyin. Bu ilacın enjeksiyon formuna geçmeniz gerekebilir.

Önlemler

Lökovorin almadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya levoleucovorin'e; veya folik asit veya folinik asit; veya başka alerjiniz varsa . Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya diğer sorunlara neden olabilecek aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla bilgi için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza tıbbi geçmişinizi, özellikle de bazı anemileri ( B12 vitamini eksikliğinden dolayı) söyleyin.

Ameliyattan önce doktorunuza veya diş hekiminize kullandığınız tüm ürünler ( reçeteli ilaçlar , reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler dahil) hakkında bilgi verin.

Hamilelik sırasında, bu ilaç sadece açıkça ihtiyaç duyulduğunda kullanılmalıdır. Riskleri ve faydaları doktorunuzla tartışın.

Bu ilacın anne sütüne geçip geçmediği bilinmemektedir. Emzirmeden önce doktorunuza danışın.

Etkileşimler

İlaç etkileşimleri ilaçlarınızın çalışma şeklini değiştirebilir veya ciddi yan etki riskinizi artırabilir. Bu belge olası tüm ilaç etkileşimlerini içermemektedir. Kullandığınız tüm ürünlerin bir listesini tutun (reçeteli / reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler dahil) ve doktorunuzla ve eczacınızla paylaşın. Doktorunuzun onayı olmadan herhangi bir ilacın dozunu başlatmayın, durdurmayın veya değiştirmeyin.

Leucovorin levoleucovorin'e çok benzer. Lökovorin kullanırken levoleukovorin içeren ilaçlar kullanmayın.

aşırı doz

Birisi aşırı doz aldıysa ve solunum veya solunum zorluğu gibi ciddi semptomları varsa, 911'i arayın. Aksi takdirde, hemen bir zehir kontrol merkezini arayın. ABD'de yaşayanlar 1-800-222-1222 numaralı telefondan yerel zehir kontrol merkezlerini arayabilirler. Kanada sakinleri eyalet zehir kontrol merkezini arayabilir.

notlar

Bu ilacı başkalarıyla paylaşmayın.

İlerlemenizi izlemek veya yan etkileri kontrol etmek için periyodik olarak laboratuvar ve / veya tıbbi testler ( böbrek fonksiyonu, tam kan sayımı , folik asit antagonisti kan seviyeleri) yapılmalıdır. Daha fazla bilgi için doktorunuza danışın.

Kaçırılan Doz

Bir dozu kaçırırsanız, hatırladığınız anda alın. Bir sonraki dozun zamanına yakınsa, kaçırılan dozu atlayın. Bir sonraki dozunuzu düzenli olarak alın. Yakalamak için dozu iki katına çıkarmayın.

Depolama

Işık ve nemden uzak, 15-30 derece C (59-86 derece F) arasındaki oda sıcaklığında saklayın. Banyoda saklamayın. Tüm ilaçları çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

İlaçları tuvalette yıkamayın veya talimat verilmedikçe drenaja dökmeyin. Sona erdiğinde veya artık gerekmediğinde bu ürünü uygun şekilde atın. Ürününüzü nasıl güvenle atacağınızla ilgili daha fazla bilgi için eczacınıza veya yerel atık imha şirketinize danışın. En son Haziran 2018'de revize edilen bilgiler.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz