Lökovorin Kalsiyum 1492-18-8 Bu İlaçların Toksik Etkilerini Önler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP
Model numarası: 1492-18-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
Teslim süresi: 5 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 100kg / ay

Detay Bilgi

Adı: Lökovorin Kalsiyum Köpük: Beyaz toz
Ambalaj: Folyo Çanta En az sipariş miktarı: 50 gr
Renk: Beyaz Kullanım: enjekte edilebilir
İşlevi: Bu ilaçların toksik etkilerine karşı koyar. CA'LARI: 1492-18-8
Saflık: % 98 min sınıf: GÜÇ KAYNAĞI
Vurgulamak:

anabolic steroid hormones

,

testosterone propionate powder

Ürün Açıklaması

Lökovorin Kalsiyum 1492-18-8 Bu İlaçların Toksik Etkilerini Önler

Detaylar:

Folat antagonisti tipi kemoterapötik ilaçların moleküler hedefi olan dihidrofolat redüktaz tarafından metabolizma gerektirmeyen aktif bir folik asit metaboliti (folinik asit ve citrovorum faktörü olarak da adlandırılır).

Lökovorin kalsiyum, bu ilaçların toksik etkilerine karşı koyar, folat antagonistinin antitümör aktivitesine izin verirken hastayı 'kurtarır'.

Bu ajan ayrıca, ilacın metabolitinin hedef enzimine bağlanmasını stabilize ederek, böylece ilaç aktivitesini uzatarak florourasil ve türevlerinin etkilerini güçlendirir. Bu ajanı kullanarak aktif klinik araştırmaları kontrol edin.

Kullanımları

Bu ilaç, bazı ilaçların (metotreksat, trimetoprim, pirimetamin gibi folik asit antagonistleri) neden olduğu ciddi kan hücresi bozukluklarını (trombositopeni, nötropeni, anemi gibi) tedavi etmek veya önlemek için kullanılır.

Leucovorin Kalsiyum nasıl kullanılır

Bu ilacı, genellikle 6 saatte bir veya günde bir kez veya doktorunuz tarafından belirtildiği şekilde, yiyecekle birlikte veya yiyeceksiz ağızdan alın.

Dozaj, tıbbi durumunuza ve tedaviye yanıtınıza bağlıdır. 25 miligramın üzerindeki dozlar önerilmez.

En iyi şekilde yararlanmak için bu ilacı düzenli olarak kullanın. Hatırlamanıza yardımcı olması için, her gün aynı saatlerde alın.

Bu ilacı bulantı / kusma nedeniyle alamıyorsanız doktorunuza söyleyin. Bu ilacın enjeksiyon formuna geçmeniz gerekebilir

Leucovorin Kalsiyum Hangi Durumlarda Tedavi Eder?

trimetoprim zehirlenmesi

pirimetamin zehirlenmesi

trimetreksattan ciddi yan etkiler

sulfadiazin'den ciddi yan etkiler

yüksek kan metotreksat seviyeleri

folik asit antagonizması ile kemik iliği fonksiyonunda azalma

Yan etkiler

Doktorunuzun bu ilacı reçete ettiğini unutmayın, çünkü size olan yararın yan etki riskinden daha büyük olduğuna karar vermiştir. Bu ilacı kullanan birçok insanın ciddi yan etkileri yoktur.

Bu ilaca çok ciddi bir alerjik reaksiyon nadirdir. Bununla birlikte, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ciddi bir alerjik reaksiyon belirtisi fark ederseniz derhal tıbbi yardım alın: döküntü , kaşıntı / şişme (özellikle yüz / dil / boğaz), şiddetli baş dönmesi , nefes darlığı .

Bu olası yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yukarıda listelenmeyen diğer etkileri fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza başvurun.

Önlemler

Lökovorin almadan önce , alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin ; veya levoleucovorin'e; veya folik asit veya folinik asit; veya başka alerjiniz varsa . Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya diğer sorunlara neden olabilecek aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla bilgi için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza tıbbi geçmişinizi, özellikle de bazı anemileri ( B12 vitamini eksikliğinden dolayı ) söyleyin .

Ameliyattan önce doktorunuza veya diş hekiminize kullandığınız tüm ürünler ( reçeteli ilaçlar , reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler dahil) hakkında bilgi verin.

Hamilelik sırasında , bu ilaç sadece açıkça ihtiyaç duyulduğunda kullanılmalıdır. Riskleri ve faydaları doktorunuzla tartışın. Bu ilacın anne sütüne geçip geçmediği bilinmemektedir . Emzirmeden önce doktorunuza danışın

Steroidler Ürün Listesi:

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz