Enjeksiyon Gebelik Testleri İçin Eczane İnsan Koryonik Gonadotropin HCG 5000iu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Filter
Sertifika: GMP
Model numarası: 9002-61-3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 şişe * 5000iu / şişe
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Şişeleri
Teslim süresi: 5 saat içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 50000vials / hafta

Detay Bilgi

Adı: HCG Bir diğeri: insan koryonik gonadotropin
İşlevi: Denge hormonu MF: C1105H1770N318O336S26
CA'LARI: 9002-61-3
Vurgulamak:

recombinant human growth hormone

,

human chorionic gonadotropin

Ürün Açıklaması

Enjeksiyon için Eczane Peptid İnsan Koryon Gonadotropin (HCG) 5000iu

  • HCG Bilgisi

HCG, İnsan Koriyonik Gonadotropini anlamına gelir. Hem kadınlarda hem de erkeklerde üretilen bir polipeptit hormonudur. HCG, düşük seviyelerde Folikül Uyarıcı Hormon ve Lüteinizan Hormon sağlayan doğal testosteron oluşturma sistemini canlandırır. İnsan Koryonik Gonadotropin, standart Testosteron Replasman Tedavisi veya basit bir yöntem olarak uygulanabilir bir seçenek olarak görülmektedir.

  • HCG Peptid

Bu ürün sadece araştırma ve tıbbi amaçlar içindir, sadece eğitimli profesyoneller tarafından kullanılmalıdır.

HCG, İnsan Koriyonik Gonadotropini anlamına gelir. HCG, hem kadınlarda hem de erkeklerde üretilen bir amino asit zinciridir. Hormon, kadınların hamileliği sırasında önemli miktarlarda oluşur ve erkekler ergenlik döneminde büyük miktarlarda üretir.

HCG, düşük seviyelerde Folikül Uyarıcı Hormon (FSH) ve Lüteinizan Hormon (LH) sağlayan erkeklerin doğal testosteron oluşturma sistemini canlandırmaktadır [1]. Bu nedenle, İnsan Koriyonik Gonadotropin standart Testosteron Replasman Tedavisi için uygun bir seçenek olarak görülmektedir.

HCG, yetişkinlerde doğurganlık yeteneğine izin veren FSH ve LH seks hormonlarının ortalama kapasitesini geri yükler [1]. HGC kullanımı, testosteron oluşumunun fizyolojik kadansını yükseltir, normal testosteron seviyelerini korur, östradiol üretimi üzerindeki fazlalığı sınırlar [1] testislerin tipik boyutunu korur, sperm oluşumuna neden olur, testislerin sıradan kapasitesini yeniden kurar ve hipofizi / hipotalamus ekseni.

Araştırma ve raporlar, HCG'ye karşı antikorların mevcudiyetini göstermektedir. Vücut bağışıklık sistemi bu hormonu vücutta bir patojen olarak ayırt eder ve ortadan kaldırmaya çalışır, bu da bireylerde istenmeyen yan etkilere neden olabilir. Her durumda, HCG kullanımında başka hiçbir olumsuz yanıt göz önüne alınmamıştır.

HCG, büyüme hormonunu destekler. Bu avantaj, HCG'nin hemen etkisidir ve hızlı bir şekilde testosteron seviyesini arttırır. Kanser tanısına yardımcı olmak için HCG tümör belirteci olarak kullanılmıştır [2]. HCG, gebelik testi trofoblastik hastalığı veya germ hücreli tümörler hakkında kan testi ile bilgi sağlar [2].

Anabolik steroid kullanan kişilerde LH seviyeleri aşağıda olabilir. Bu durum için HCG, doğal vücut oluşumunu güçlendiren tatmin edici düzeyde testosteron seviyesini geri getirebilir. HCG, hem LH hem de FSH'nin fiziksel kapasitesini eski haline getirme eyleminden dolayı cinsiyet hormonu sorununa kısa bir cevap vermeyi amaçlamaktadır.

  • İnsan koryonik gonadotropin (HCG)

Jenerik Adı: insan koryonik gonadotropin (HCG) (enjektabl) (HYOO man cor ee ON ik go NAD o TRO pin)

Genel BakışYan EtkilerDosajInteraksiyonlarÖn GebelikYorumlarDaha fazla

  • HCG nedir?

İnsan koryonik gonadotropin (HCG), bir kadının yumurtalığında bir yumurtanın normal gelişimini destekleyen ve yumurtlama sırasında yumurtanın salınmasını uyaran bir hormondur.

HCG yumurtlamaya neden olmak ve kadınlarda kısırlığı tedavi etmek ve erkeklerde sperm sayısını artırmak için kullanılır. HCG ayrıca genç erkeklerde testisleri normal olarak skrotuma düşmediğinde kullanılır. Buna hipofiz bezi bozukluğu neden olabilir.

HCG ayrıca listelenmemiş diğer amaçlar için de kullanılabilir.

  • Önemli bilgi

HCG cilt altına veya kas içine enjeksiyon olarak verilir. Evde HCG kullanıyorsanız, doktorunuz, hemşireniz veya eczacınız size bu ilacın nasıl ve nereye enjekte edileceğine dair özel talimatlar verecektir. Enjeksiyonu nasıl vereceğinizi tam olarak bilmiyorsanız ve kullanılmış iğneleri ve şırıngaları uygun şekilde atıyorsanız, HCG'yi kendi kendine enjekte etmeyin.

HCG kan pıhtısı için sizi yüksek risk altında bırakabilir. Bu kan pıhtılaşması belirtilerinden herhangi biri varsa hemen doktorunuzu arayın: kolunuzda veya bacağınızda ağrı, sıcaklık, kızarıklık, uyuşukluk veya karıncalanma; Karışıklık, aşırı baş dönmesi veya şiddetli baş ağrısı.

Bu ilacı kullanan bazı kadınlar, özellikle ilk tedavi döngüsünden sonra, over hiperstimülasyon sendromu (OHSS) olarak adlandırılan bir durum geliştirmiştir. İSG, yaşamı tehdit edici bir durum olabilir. OHSS belirtileri varsa hemen doktorunuzu arayın: şiddetli pelvik ağrı, ellerin veya bacakların şişmesi, mide ağrısı ve şişmesi, nefes darlığı, kilo alımı, ishal, bulantı veya kusma veya normalden daha az idrar yapıyorsanız .

HCG genç erkeklerde erken ergenliğe neden olabilir. Bu ilacı kullanan bir çocuğun derinleşmiş ses, kasık kıllarının uzaması ve akne veya terleme gibi erken ergenlik belirtileri göstermesi durumunda doktorunuzu arayın.

HCG kullanmak, hamilelik olasılığınızı artırabilir (ikizler, üçüzler, dörtlü vb.). Çoklu gebelik, anne ve bebekler için yüksek riskli bir hamileliktir. Hamileliğiniz sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü özel bakım için doktorunuzun talimatlarını izleyin.

HCG hamile kalmanıza yardımcı olabilir, ancak hamilelik sırasında kullanılmamalıdır. Tedavi sırasında hamile kalırsanız derhal doktorunuza bildirin.

HCG'nin iştah, açlık, yağ kaybı veya yağ dağılımı üzerinde bilinen bir etkisi yoktur. FDA tarafından bir kilo verme ilacı veya obezite tedavisi için onaylanmamıştır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz